Hero
Logo

Jednoducho
Mistolčeky

Vyrobené s láskou
na Slovensku

Sme šťastní majitelia fenky, ale už nás nebavilo stále zakopávať, rozkopávať a naháňať utekajúce misky nášho miláčika po celej miestnosti. Hľadali sme vhodné riešenie, ale nenašli sme vyhovujúci produkt. Preto vzniklo stolovanie, ktoré vyhovuje nám aj im. Spojili sme funkčnosť a jednoduchý design, ktorý zapadne do akéhokoľvek interiéru.

Naše produkty

Drevo

Myslíme, že každý produkt má byť udržateľný a hlavne lokálny. Dubové drevo je štýlové a vydrží nápor času. Mistolček je vyrobený z masívu a dôkladne ošetrený lakom, vrch tvorí doska potiahnutá laminátom.

Tvar

Obdĺžnikový tvar s dvoma otvormi na misky stojí na dvoch drevených nohách, pôsobí milo a je zapamätateľným prvkom vášho interiéru. Váha mistolčeka zaručí, že sa pri kŕmení nebude posúvať.

Využitie

Mistolček je určený na podávanie jedla a vody pre menšie a stredné veľké domáce zvieratá do cca 10kg s výškou kohútika do cca 30cm. Misku jednoducho vyberiete a umyjete.

Rozmery Mistolčeku

Rozmery

Vylepšenia a detaily

Nájdete na každom stolčeku vyrobenom u nás

Cena
39,90 
Farba
modrá
Výška
12 cm
Doprava zadarmo

Zdravé trávenie

Vyvýšená podstava misiek spôsobuje, že zviera žerie pomalšie. Sú skvelé pre psy, ktoré majú problémy s pohyblivosťou. Miska umiestnená vyššie od zeme menej zaťažuje krk psa. Ak máte staršieho psa alebo má problémy s kĺbmi či kosťami, vyvýšené misky sú skvelým spôsobom, ako im urobiť pohodlie, keď jedia. Zlepšite trávenie vašich domácich maznáčikov.

Cena
39,90 
Farba
žltá
Výška
12 cm
Doprava zadarmo

Farby do každého interiéru

Na výber sú tri farby, ktoré sa hodia do každého interiéru. Mistolček môže splývať alebo naopak byť výrazným doplnkom v interiéry, záleží na vašej preferencii. Samozrejme, najviac si ho bude všímať štvornohý člen rodiny.

Cena
39,90 
Farba
biela
Výška
12 cm
Doprava zadarmo

Rýchle doručenie
do 3 dní

Garancia vrátenia peňazí
do 14 dní

Unikátny dizajn
pre každý interiér

Doručujeme aj do Českej republiky

Oleg
Dotty
Casandra